هایفو زیبایی | هایفو لاغری و مراقبت های بعد از آن!

هایفو زیبایی هایفو درمانی ytlt.ir
عنوان مقاله هایفو لاغری و مراقبت های بعد از آن
دپارتمان یانی طب
نویسنده مصطفی خدامی
تعداد کلمات 861
زمان مطالعه 8 دقیقه

 

فهرست مطالب

هایفو لاغری چیست؟

مراحل هایفو لاغری چگونه است؟

مشاوره های آغازین | ytlt.ir

بیهوشی |  یانی طب

روش هایفو لاغری

طول درمان

نتایج

تکرار درمان

دوره نقاهت لاغری با هایفو چقدر است؟

آیا با هایفو لاغری می توان وزن کم کرد؟

عوارض لاغری با هایفو چیست؟

مراقبت های بعد از هایفو برای لاغری چیست؟

 

شکل ها

شکل 1: هایفو زیبایی

شکل 2: هایفو لاغری

 

 

هایفو لاغری چیست؟

لاغری با هایفو زیبایی، معمولا با استفاده از امواج اولتراسونیک انجام شده برای لیپولیز (چربی سوزی) چربی های موضعی است. در واقع، این کاربرد هایفو را می توان در دسته درمان های لیپولیز یا چربی سوزی قرار داد. لاغری با هایفو، متدی جایگزین برای کسانی است که به دنبال کاهش سلول های چربی اضافی، بدون عمل جراحی هستند. ولی باید توجه کرد که این متد، درمانی برای چاقی یا کاهش وزن نیست. هایفو و مراقبت های بعد از آن.

هایفو زیبایی هایفو درمانی ytlt.ir

شکل 1: هایفو زیبایی

 

مراحل هایفو لاغری چگونه است؟

مشاوره های آغازین | ytlt.ir

بررسی علت های شما برای انجام درمان لاغری با هایفو قبل از آغاز درمان خیلی با اهمیت است. قبل از آغاز درمان اطمینان بدست بیاورید که این درمان می تواند شما را به آرزو هایتان برساند. برای مشخص شدن این که این درمان هیچ گونه ضرری برای شما ندارد، سوابق پزشکی و دارویی شما باید به طور دقیق برای پزشک توضیح داده شود. در انتها از شما خواسته میشود که فرم رضایتنامه ای را امضاء کنید، بدین معنی که با مزایا و عوارض این روش آشنا شده اید. هایفو زیبایی

بیهوشی |  یانی طب

برای انجام این کار به هیچ عنوان بیهوشی یا بی حسی لازم نیست. هایفو زیبایی

روش هایفو لاغری

قبل از شروع درمان پزشک علامت گذاری هایی در ناحیه درمان یا هدف انجام می دهد و ژل مخصوص التراسوند بر روی پوست مالیده می شود. این ژل به حرکت آسانتر هندپیس بر روی پوست و همچنین انتقال بهتر امواج التراسوند به زیر پوست کمک می کند. سپس او هندپیس را بر روی ناحیه مورد نظر به آهستگی حرکت می دهد و پالس های کوتاه انرژی اولتراسونیک یا فراصوت متمرکز را به داخل چربی منتقل می کند. هایفو زیبایی

طول درمان

مدت درمان به تعداد نواحی تحت درمان بستگی دارد ولی به طور معمول بین 45 دقیقه تا یک و نیم ساعت وقت می برد. هایفو زیبایی

نتایج

نتایج به طور معمول طی دو تا سه ماه با پاکسازی بقایای چربی به وسیله بدن به ندرت پدیدار می شوند. هایفو زیبایی

تکرار درمان

به طور معمول به نظر می رسد یک جلسه درمانی به ازای هر ناحیه نتایج رضایت بخشی ایجاد کند، هر چند ممکن است بعضی افراد تمایل به تکرار درمان داشته باشند. هایفو و مراقبت های بعد از آن.

فرم دهی بدن با این روش، درمانی برای چاقی یا کاهش وزن نیست.

اگرچه نتایج مناسب به دست آمده با این متد همراه با رژیم معقول و ورزش می تواند ابدی باشد، اما بعضی افراد ممکن است در آینده لازم به تکرار درمان برای حفظ نتایج و یا دستیابی به نتایج مطلوب داشته باشند. هایفو و مراقبت های بعد از آن.

 

دوره نقاهت لاغری با هایفو چقدر است؟

شما قادر هستید که بعد از درمان مستقیما به کار های روزمره خود بازگردید و هیچ نقاهتی لازم نخواهید داشت. هایفو و مراقبت های بعد از آن.

 

آیا با هایفو لاغری می توان وزن کم کرد؟

تمرکز اصلی این درمان کاهش چربی های موضعی و فرم دهی به بدن است. این درمان جایگزینی برای رژیم غذایی مناسب و ورزش نیست، پس قادر نیست منجر به کاهش وزن قابل ملاحظه ای شود. هایفو و مراقبت های بعد از آن.

 

عوارض لاغری با هایفو چیست؟

این درمان توسط اکثر افراد بدون درد پیشنهاد می شود و هیچ درد یا احساس رنجی بعد از درمان گزارش نشده است. تنها احساس سوزش خفیف و یا گرمی طی درمان گزارش شده است.

عوارض لاغری با هایفو، تا به امروز بسیار اندک گزارش شده است، اگرچه کبودی خفیف اتفاق می افتد، ولی در صورت وقوع، خیلی خفیف خواهد بود، میزان قرمزی و ورم خفیف برای یک دوره کم بعد از درمان ممکن است مشاهده شود. عوارض جانبی احتمالی دیگر که کمیاب است، ظاهر تاول مانند در ناحیه تحت درمان است، که باید طی 1 تا 2 روز التیام یابد. هایفو زیبایی

به طور کلی هایفو درمانی متدی بی خطر، با اهمیت و غیرتهاجمی در نظر گرفته می شود.

 

هایفو زیبایی هایفو درمانی ytlt.ir

شکل 2: هایفو لاغری

 

مراقبت های بعد از هایفو برای لاغری چیست؟

  • میزان کالری دریافتی را برای چهار روز بعد از درمان منفی نگه دارید تا اطمینان یابید انرژی چربی آزاد شده توسط این درمان دقیقا به وسیله بدن مصرف و متابولیزه می گردد.
  • غذاهایی که شامل کالری منفی هستن غذاهایی اند که خودشان میزان اندکی کالری دارند، ولی بدن برای هضم آنها به مصرف مقدار کالری خیلی بیشتری نیاز دارد. هایفو زیبایی
  • حفظ رژیم اندک چربی و کم کربوهیدرات برای دو هفته بعد از درمان
  • از ممارست شدید برای دو هفته بعد از درمان اجتناب نمایید. هایفو و مراقبت های بعد از آن.
  • در صورتی که درد بسیاری داشتید، سریعا با پزشک خود تماس بگیرید. هایفو و مراقبت های بعد از آن.

 

دیدگاهتان را بنویسید