لیزر دایود پالس بلند 1064 نانومتر ND:yag | 09137106334

دایود,دایودلیزر,لیزر,دستگاه لیزر,پالس بلند,1064,نانومتر ,1064نانومتر,ان دیاگ,قیمت لیزر,قیمت,لیزر دایود,قیمت دستگاه لیزر,بهترین لیزر دایود,بهترین دایود,بهترین لیزر,پالس بلند,عکس,عکس لیزر,عکس لیزر دایود,جدیدترین,جدیدترین لیزر دایود,جدیدترین دستگاه لیزر دایود, یانی طب لیزر

لیزر Long Pulsed ND:Yag چیست؟

فیزیک لیزر

لیزر پالس بلند ND:yag جزء لیزر های حالت جامد با کریستال ND:YAg می باشد که بیم های لیزر با طول موج نزدیک به طول موج مادون قرمز را تولید می نماید. این بیم های لیزر با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر می تواند در عمق ترین لایه های پوست نفوذ میکند و در آخر به ساختار مو در ناحیه زیرین لایه های پوست عملا در جائیکه فولیکول مو قرار دارد خواهند رسید.

این قضیه به این صورت است که هیچگونه آسیبی به سطح پوست وارد نمی شود. به همین سبب در پوست های تیره از ایمنی بالائی در رابطه با این لیزر به خصوص برای جلسات لیزر موهای زائد برخوردار هستند. اصولا برای لیزر موهای زائد در پوست های نوع IV و VI بهترین انتخاب این لیزر می باشد.

مقایسه ی لیزر Long pulsed ND:YAg با لیزر الکساندرایت برای حذف موهای زائد:

از آنجا که لیزر هائی مانند لیزر الکساندرایت قادر نبودند موهای زائد افرادی را که پوست نوع ۵ یا ۶ داشتند به طور موثر و بی خطر از بین ببرند.

با عرضه‌ی دستگاه‌هایی که مناسب پوست تیره است این مشکل حل شده است.

لیزر ND:YAG با طول موجی بالاتر از هر لیزر ( برابر ۱۰۶۴ ) دیگر همچنان که در تصویر زیر مشاهده می نمائید ،مناسب از بین بردن موهای زائد در پوست های تیره نوع ۵ و ۶ است.

 

 

مطالعات بالینی در مورد این لیزر

ارزیابی بالینی و  تست های بافت شناسی در لیزر پالس بلند Nd:YAG در پوست‌های تیره بررسی گردید . مطالعه نتایج این لیزر نشان می دهد که، کاهش موهای زائد را در بیمارانی که نوع پوست ۴ تا ۶ داشتند در ۱، ۳ ،۶ و ۱۲ ماه پس از آخرین لیزر مورد بررسی قرار داد. نتیجه‌ی مهم این مطالعه این بود که لیزر Nd:YAG برای کاهش بلند مدت موهای زائد در بیمارانی که پوست تیره دارند موثر و بی‌خطر است.

مطالعات علمی  کارایی و بی‌خطر بودن لیزر Nd:YAG را برای لیزر موهای زائد بر روی پوست تیره تایید می‌کنند. این مطالعات نشان دادند که لیزر پالس بلند Nd:YAG برای از بین بردن مو‌های زائد بر روی پوست‌های تیره در مقایسه با IPL کم خطرتر بوده و کارایی بیشتری دارد.

نتایج نهایی مقایسه لیزر الکساندرایت با لیزر ND:Yag :

با اجرای تست (Tukey test) و حتی مقایسه دو به دوی لیزر الکساندرایت با لیزر ND:YAG نشان می دهد که بین آن ها هیچ اختلاف معنی داری  در نتایج کیس های یکسان و همانند، وجود ندارد. میزان بروز عوارض جانبی (هایپرپیگمانتاسیون) و درد به صورت معنی دار در گروهی که به صورت توام با هر دو لیزر الکساندرایت و ND:YAG درمان شده بودند بیش تر بود.

ویژگی های این دستگاه:

  • حذف موهای زائد با هر رنگ پوستی که دارید.
  • درمان ضایعات عروقی مختلف مانند خال لکه شرابی (nevus flammeus)
  • درمان انواع لک های مادرزادی مانند همانژیوم (Hemangioma)
  • جوانسازی پوست با رنگ های مختلف
  • حذف سریع چین و چروک
  • شادابی و روشن سازی پوست
  • درمان قارچ های لای انگشتان پا و دست
  • درمان انواع آکنه های پوستی مانند رزاسه (Rosacea)

 

دایود,دایودلیزر,لیزر,دستگاه لیزر,پالس بلند,1064,نانومتر ,1064نانومتر,ان دیاگ,قیمت لیزر,قیمت,لیزر دایود,قیمت دستگاه لیزر,بهترین لیزر دایود,بهترین دایود,بهترین لیزر,پالس بلند,عکس,عکس لیزر,عکس لیزر دایود,جدیدترین,جدیدترین لیزر دایود,جدیدترین دستگاه لیزر دایود, یانی طب لیزر

دیدگاهتان را بنویسید