لیزر تیتانیوم و تفاوت آن با لیزر پلاتینیوم | یانی طب 09137106334

2021, 2022, laser titanium, new, new laser, titanium, titanium 2021, بروزترین, تازه ترین, تحولی نو, تیتانیوم, جدیدترین, دستگاه لیزر, دستگاه لیزر تیتانیوم 2021, دستگاه های جدید, عکس دستگاه لیزر تیتانیوم, فناوری, فناوری تازه, قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم, لیزر تیتانیوم, مقایسه تیتانیوم با پلاتینیوم, نوین, هندپیس سه بعدی,سوپرانو آیس تیتانیوم

لیزر تیتانیوم

فهرست مطالب

درمان لیزر موهای زائد

بهترین در نوع خود

سوالات متداول

س: مزایای اصلی لیزر کاهش موهای زائد با سوپرانو تیتانیوم چیست؟

بسیار ایمن

س: بنابراین، چه چیز مهمی در مورد سوپرانو تیتانیوم وجود دارد؟ چگونه از سیستم های سوپرانو آیس و سوپرانو آیس پلاتینیوم بهتر است؟

سوپرانو کارکرد

یک قدم جلوتر

اپلیکاتور سطحی

فناوری SHR

س: سیستم لیزر تیتانیوم سوپرانو چگونه کار می کند؟

دو هندپیس درمانی:

تکنولوژی فوق العاده رفع موهای زائد:

فناوری In-Motion و Ice-Plus:

س: فناوری ICE-Plus در سوپرانو تیتانیوم چه چیزی منحصر به فرد است؟

س: چه کسی کاندیدای مناسب برای از بین بردن موهای زائد با سوپرانو تیتانیوم است؟

س: آیا درست است که حذف مو با سوپرانو تیتانیوم بدون درد است؟

س: آیا لیزر موهای زائد با سوپرانو تیتانیوم ایمن است؟

س: آیا لیزر موهای زائد با سوپرانو تیتانیوم برای پوست های تیره تر ایمن است؟

س: آیا می توان از سوپرانو تیتانیوم در طول تابستان استفاده کرد و آیا می تواند پوست برنزه را درمان کند؟

س: آیا باید برنامه خود را برای جلسه لیزر سوپرانو تیتانیوم پاک کنم؟

نکته:

س: آیا بیماران باید از قبل اصلاح کنند؟

س: آیا IA کاندید مناسبی برای سوپرانو تیتانیوم است؟

س: آیا می توان از لیزر تیتانیوم سوپرانو برای موهای روشن یا خاکستری استفاده کرد؟

س: به چند جلسه درمانی با سوپرانو تیتانیوم نیاز دارم؟

س: به طور متوسط ​​چند جلسه درمانی لازم است و بیماران چه مدت باید بین جلسات صبر کنند؟

س: چگونه پوست را قبل از لیزر تیتانیوم سوپرانو آماده کنیم؟

س: آیا بیماران قبل از درمان نیاز به آزمایش پچ دارند؟

س: روش لیزر تیتانیوم سوپرانو چگونه کار می کند؟

نکته:

س: چگونه موها را در بین درمان های لیزر تیتانیوم سوپرانو از بین ببریم؟

س: بعد از هر درمان چه انتظاری می رود؟

 

شکل ها

شکل 1: لیزر تیتانیوم 2022

شکل 2: دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

شکل 3: دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم

 

 

Table of Contents

درمان لیزر موهای زائد

Antilock Medispa اولین کلینیک در پنجاب است که جدیدترین لیزر موهای زائد Soprano Titanium را معرفی می کند. این جدیدترین مدل سیستم لیزر موهای زائد سوپرانو برنده جایزه است و در سال 2022 توسط آلما مدیکال – پیشرو جهانی در دستگاه های مبتنی بر انرژی – راه اندازی شد. این پلتفرم حذف موهای زائد موفق، کارایی، ایمنی و اثربخشی را با راحتی بی نظیر ترکیب می کند. لیزر تیتانیوم چندین مزیت باورنکردنی را به دلیل ترکیب منحصر به فرد خود از فناوری های پیشرفته ارائه می دهد. اینها در هیچ دستگاه لیزر موهای زائد دیگری وجود ندارند.

2021, 2022, laser titanium, new, new laser, titanium, titanium 2021, بروزترین, تازه ترین, تحولی نو, تیتانیوم, جدیدترین, دستگاه لیزر, دستگاه لیزر تیتانیوم 2021, دستگاه های جدید, عکس دستگاه لیزر تیتانیوم, فناوری, فناوری تازه, قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم, لیزر تیتانیوم, مقایسه تیتانیوم با پلاتینیوم, نوین, هندپیس سه بعدی,سوپرانو آیس تیتانیوم

شکل 1: لیزر تیتانیوم 2022

بهترین در نوع خود

بهترین از همه، سیستم های لیزر موهای زائد – لیزر تیتانیوم با ترکیب سه طول موج لیزر مختلف و یک سیستم خنک کننده منحصر به فرد به نام Ice-Plus به این وضعیت دست می یابد. آیس پلاس به طور مداوم پوست را در حالی که کل ناحیه درمان می شود خنک می کند و این درمان را کاملاً بدون درد می کند. اپلیکاتور فوق‌العاده بزرگ کواترو، اندازه اپلیکاتور بزرگ‌تر، امکان انجام درمان‌های کل بدن را در کمتر از یک ساعت فراهم می‌کند. فناوری‌های لیزر با طول موج سه‌گانه، SHR، In-Motion و ICE-Plus آن را به یکی از مؤثرترین، کامل‌ترین، ایمن‌ترین و سریع‌ترین درمان‌های لیزر کاهش موهای زائد موجود در جهان امروز تبدیل کرده است.

سوالات متداول

س: مزایای اصلی لیزر کاهش موهای زائد با سوپرانو تیتانیوم چیست؟

پاسخ: LHR با لیزر تیتانیوم دارای پنج مزیت قابل توجه است:

  • فوق العاده ایمن (حالت SHR و فناوری ICE-Plus)
  • فوق سریع ( دستی کواترو بسیار بزرگ)
  • فوق العاده خنک و راحت (فناوری ICE-Plus)
  • فوق العاده موثر (فناوری سه بعدی با استفاده همزمان از سه طول موج لیزر)
  • پوشش کامل (فناوری در حرکت)

بسیار ایمن

لیزر موهای زائد با لیزر تیتانیوم بسیار ایمن (تایید FDA ایالات متحده) و بسیار سریعتر (در مقایسه با سایر دستگاه های LHR) است. به لطف هندپیس بزرگتر Quattro که به شما امکان می دهد درمان را در برنامه کاری شلوغ خود قرار دهید، می توانید یک درمان LHR تمام بدن را فقط در ساعت ناهار انجام دهید. با سوپرانو تیتانیوم نیازی به زمان توقف نیست. این روش تقریباً بدون درد است، به لطف فناوری خنک کننده داخلی آن. فناوری لیزر سه بعدی آن، همراه با فناوری در حرکت، پوشش بهتر و اثربخشی بسیار بیشتری نسبت به سایر دستگاه‌های LHR مبتنی بر پرتو لیزر تک موجود در بازار ارائه می‌کند.

س: بنابراین، چه چیز مهمی در مورد سوپرانو تیتانیوم وجود دارد؟ چگونه از سیستم های سوپرانو آیس و سوپرانو آیس پلاتینیوم بهتر است؟

پاسخ: از بین تمام سیستم‌های حذف موهای زائد لیزر تیتانیوم سوپرانو نسبت به سوپرانو آیس و سوپرانو آیس پلاتینیوم پیشرفت‌های زیادی دارد.

سوپرانو کارکرد

سوپرانو یخ گزینه درمانی را در هر بار تنها با یک پرتو لیزر (یا الکس ۷۵۵ نانومتر یا سرعت ۸۱۰ نانومتر) به شما می‌دهد. هر دو سوپرانو آیس پلاتینیوم و لیزر تیتانیوم مجهز به فناوری سه بعدی هستند که از سه طول موج (الکس 755 نانومتر، سرعت 810 نانومتر و Yag1064 نانومتر) به طور همزمان استفاده می‌کنند که منجر به حذف موثرتر موهای زائد می‌شود . این به سیستم اجازه می دهد تا در تمام اعماق بافت – ساقه مو، برآمدگی و لامپ – کار کند و حذف کامل مو را تضمین می کند.

یک قدم جلوتر

Soprano Titanium فناوری خنک کننده خود را یک قدم جلوتر می برد. در حالی که Soprano ICE و Soprano ICE Platinum دارای فناوری خنک کننده مداوم ICE هستند، Soprano Titanium دارای فناوری ICE PLUS است . این سیستم ICE PLUS فن آوری های خنک کننده TEC و Inverter را برای خنک کردن مداوم پوست و تسهیل دمای کنترل شده با محدوده در کل درمان ترکیب می کند. این بدان معناست که می توانید راحت تر و سریع تر از قبل پوستی صاف و نرم داشته باشید . ضمن افزایش راحتی بیمار، نوک یاقوت کبود سرد آن خطر سوختگی پوست را نیز به حداقل می رساند ، زیرا فولیکول های مو هدف قرار می گیرند.

اپلیکاتور سطحی

در مورد اپلیکاتورهای سطحی، تنها سوپرانو تیتانیوم دارای دو اپلیکاتور انحصاری Trio و Quattro است . هندپیس Quattro یک نقطه بسیار بزرگ از 600 تا 900 سانتی‌متر مربع را پوشش می‌دهد و زمان عمل را تقریباً 40 درصد کاهش می‌دهد! تکنسین لیزر به صورت جداگانه مناسب ترین اپلیکاتور را برای هر منطقه انتخاب می کند و اتصال دوگانه آن به جابجایی بین اپلیکاتورهای مختلف بدون اتلاف وقت کمک می کند. بنابراین، با سوپرانو تیتانیوم، می توانید یک درمان کامل بدن را در ساعت ناهار انجام دهید .

فناوری SHR

همانند سیستم‌های قبلی سوپرانو، سوپرانو تیتانیوم نیز دارای فناوری SHR (Super Hair Removal) است که در آن سطح پوست به تدریج گرم می‌شود (برخلاف تکانه‌های دردناک دیگر سیستم‌ها). این روش به بافت های اطراف آسیب نمی رساند و برای انواع پوست از جمله رنگ های تیره بی خطر است . فناوری پیشرفته IN-Motion آن همچنین تضمین می کند که هنگام درمان یک منطقه خاص، هیچ ناحیه ای از قلم نیفتد.

س: سیستم لیزر تیتانیوم سوپرانو چگونه کار می کند؟

الف: سه طول موج لیزر:

فناوری الکس: طول موج 755 نانومتر برای طیف وسیعی از انواع و رنگ‌های مو، به ویژه موهای رنگ‌تر و ظریف‌تر مناسب است. همچنین روی موهایی که به صورت سطحی فرو رفته اند، مانند ابروها یا لب بالا، به خوبی عمل می کند.

فناوری دیود: 810 نانومتر طول موج کلاسیکی است که در انواع پوست های تیره استفاده می شود. فولیکول های عمیق مو را هدف قرار می دهد و با عمق نفوذ متوسط ​​در بافت، برای درمان موهای بازوها، پاها، گونه ها و چانه ایده آل است.

YAG: طول موج 1064 نانومتر عمیق ترین نفوذ پوست را ارائه می دهد. عمیق ترین قسمت های فولیکول مو را هدف قرار می دهد و آن را برای پوست های تیره تر و موهای ضخیم تر و تیره تر مناسب تر می کند.

دو هندپیس درمانی:

دارای یک واحد 2 سانتی متری است که در سیستم سوپرانو آیس پلاتینیوم نیز وجود دارد. علاوه بر این، دارای یک هندپیس جدید 4 سانتی متری است که می توان از آن برای درمان نواحی بزرگتر مانند پشت، شانه، شکم، پاها و بازوها استفاده کرد. با استفاده از این هندپیس می توانیم زمان درمان را تقریبا 40 درصد کوتاه کنیم.

تکنولوژی فوق العاده رفع موهای زائد:

SHR تکنولوژی حذف موهای زائد اختصاصی آلما لیزر است. این تنها روش ثابت شده بالینی لیزر موهای زائد است که عملاً بدون درد و بسیار ایمن است. لیزر تیتانیوم به جای قرار دادن فولیکول‌های مو در معرض یک پالس پر انرژی که می‌تواند پوست را بسوزاند، از پالس‌های کوتاه تکراری استفاده می‌کند که به عمق درم منتقل می‌شوند. این به طور موثری به فولیکول های مو آسیب می رساند و با گرم کردن تدریجی درم تا دمای خاص و جلوگیری از آسیب به بافت اطراف از رشد مجدد آن جلوگیری می کند.

فناوری In-Motion و Ice-Plus:

این فناوری فراگیر “در حرکت” است که به اپلیکاتور اجازه می دهد تا به طور مکرر در منطقه درمان حرکت کند و پوشش کامل را تضمین کند. فناوری جدید و بهبود یافته ICE-Plus فوق العاده خنک کننده سطح پوست را خنک می کند و عملاً بدون درد و در عین حال بسیار موثر حذف موهای زائد را ارائه می دهد.

س: فناوری ICE-Plus در سوپرانو تیتانیوم چه چیزی منحصر به فرد است؟

پاسخ: سوپرانو تیتانیوم دارای یک سیستم خنک کننده داخلی منحصر به فرد به نام ICE-Plus است که مجهز به نوک یاقوت کبود سرد است. از آنجایی که پرتوهای لیزر موها را هدف قرار می دهند، این فناوری به طور همزمان به طور مداوم پوست شما را خنک می کند و اطمینان حاصل می کند که در طول درمان راحت هستید. خطر سوختگی پوست را به حداقل می رساند و در عین حال گرمای مورد نظر را در لایه های عمیق تر پوست، جایی که فولیکول های مو وجود دارد، حفظ می کند. بنابراین، ترکیبی عالی از کارایی و ایمنی است.

پلاتینیوم,پلاتینیوم پلاس پلاتینیوم پلاس,اکسپریا,ام جی ام اکسپریا ,پلاتینیوم پلاس سه بعدی,پلاتینیوم پلاس سه بعدی 2021 ,جدیدترین,قیمت,عکس,عکس دستگاه پلاتینیوم ,بهترین دستگاه پلاتینیوم ,بهترین دستگاه پلاتینیوم پلاس سه بعدی ,قیمت دستگاه ,قیمت دستگاه پلاتینیوم ,قیمت دستگاه پلاتینیوم پلاس سه بعدی ,فرق بین دستگاه های پلاتینیوم ,لیزر پلاتینیوم ,جدیدترین دستگاه لیزر پلاتینیوم,اشنایدر,سوپرانو آیس پلاتینیوم,سوپرانو,سوپرانو آیس پلاتینیوم

شکل 2: دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم

س: چه کسی کاندیدای مناسب برای از بین بردن موهای زائد با سوپرانو تیتانیوم است؟

پاسخ: بهترین چیز در مورد لیزر تیتانیوم این است که برای انواع پوست مناسب است و می توان از آن برای درمان ایمن پوست های برنزه استفاده کرد. بنابراین، این درمان برای افرادی که می خواهند از شر موهای زائد در نواحی مختلف بدن خلاص شوند، ایده آل است. این فناوری می تواند چندین رنگ مو را درمان کند – از موی بلوند طلایی تا موهای سیاه. از آنجایی که پرتوهای لیزر رنگدانه ملانین قهوه ای را در فولیکول های مو هدف قرار می دهند، لیزر موهای سفید، خاکستری یا زنجبیلی را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

س: آیا درست است که حذف مو با سوپرانو تیتانیوم بدون درد است؟

آ: با استفاده از لیزر تیتانیوم، بیماران اکنون می توانند از تجربه ای تقریباً بدون درد و راحت در طول جلسه درمان لذت ببرند. تکنولوژی Super Hair Removal (SHR) لیزر آلما که Soprano تنها روش لیزر موهای زائد است که از نظر بالینی ثابت شده است که عملاً بدون درد است. روش منحصر به فرد تحویل انرژی آن به طور موثر به فولیکول مو آسیب می رساند و همچنین از آسیب و درد در بافت اطراف جلوگیری می کند. فناوری پیشرفته ICE Plus داخلی آن به طور مداوم پوست را خنک می کند، بنابراین دمای کنترل شده در محدوده را در طول درمان تسهیل می کند.

س: آیا لیزر موهای زائد با سوپرانو تیتانیوم ایمن است؟

پاسخ: این واقعیت که لیزر تیتانیوم یک دستگاه تایید شده توسط FDA برای لیزر موهای زائد است، ایمنی آن را نشان می دهد. تاییدیه FDA از نظر کارایی و ایمنی برای یک دستگاه پزشکی بالاترین استاندارد شناخته شده است. علاوه بر این، مطالعات بالینی متعدد ثابت کرده‌اند که درمان در همه انواع پوست، از جمله پوست‌های تیره و برنزه شده، بسیار ایمن است.

س: آیا لیزر موهای زائد با سوپرانو تیتانیوم برای پوست های تیره تر ایمن است؟

ج: بله همینطور است. ملانین در پوست های تیره تر به گرمای استفاده شده در لیزر موهای زائد حساس تر است. روش SHR سوپرانو تیتانیوم از نظر بالینی ثابت شده است که برای پوست های تیره تر ایمن است. لیزرهای معمولی فولیکول مو را در معرض یک پالس پرانرژی قرار می دهند که می تواند باعث آسیب به پوست با تعداد ملانین بالا شود. SHR سوپرانو تیتانیوم به تدریج سطح را گرم می کند تا زمانی که انرژی مورد نیاز به فولیکول مو برسد. این باعث می شود که Soprano Titanium’s SHR ایمن ترین سیستم لیزر موهای زائد از جمله برای بیماران با پوست تیره باشد.

س: آیا می توان از سوپرانو تیتانیوم در طول تابستان استفاده کرد و آیا می تواند پوست برنزه را درمان کند؟

پاسخ: بله، قابل استفاده است. درمان SHR سوپرانو تیتانیوم با استفاده از روشی منحصر به فرد، ملانین پوست را تحت تاثیر قرار می دهد و امکان انجام این روش را در هر زمان از سال و همچنین بر روی پوست برنزه می دهد. حتی قرار گرفتن در معرض نور خورشید پس از درمان SHR با سوپرانو تیتانیوم آسیب کمتری به پوست وارد می کند.

س: آیا باید برنامه خود را برای جلسه لیزر سوپرانو تیتانیوم پاک کنم؟

پاسخ: سیستم سوپرانو تیتانیوم آنقدر سریع است که می توانید آن را در زمان استراحت ناهار خود تکمیل کنید. یکی دیگر از مزایای فوق العاده سوپرانو تیتانیوم، اپلیکاتور درمان فوق العاده بزرگ آن است (4 سانتی متر – دو برابر اندازه معمولی که در Soprano Platinum، نسل قبلی لیزر این خانواده استفاده می شود). این به این معنی است که منطقه پوشش بسیار بزرگتر است، به طور قابل توجهی زمان درمان را کاهش می دهد و روند حذف موهای زائد را راحت تر و راحت تر می کند. شما می توانید در زمان بسیار کمتری نسبت به قبل در کلینیک و خارج از آن باشید.

نکته:

تقریبا هیچ زمان از کار افتادگی با لیزر تیتانیوم وجود ندارد. این درمان به دلیل فناوری خنک کننده به کار رفته در دستگاه بدون درد است. برخلاف بسیاری از درمان‌های دیگر، پس از لیزر موهای زائد سوپرانو تیتانیوم، نیازی به کرم SPF نیست.

س: آیا بیماران باید از قبل اصلاح کنند؟

پاسخ: توصیه ما این است که بیماران قبل از مراجعه برای درمان اصلاح کنند و حداقل سه هفته قبل از عمل اپیلاسیون نکنند.

س: آیا IA کاندید مناسبی برای سوپرانو تیتانیوم است؟

پاسخ: در حالی که لیزر سوپرانو تیتانیوم را می توان بر روی انواع پوست 1-6 انجام داد، قبل از هر گونه درمانی برای تعیین مناسب بودن شما برای درمان، مشاوره لازم است. لیزر موهای زائد هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب است، اگرچه برخی از افراد به جلسات بیشتری نسبت به دیگران نیاز دارند.

س: آیا می توان از لیزر تیتانیوم سوپرانو برای موهای روشن یا خاکستری استفاده کرد؟

پاسخ: دستگاه سوپرانو تیتانیوم را نمی توان روی موهای خاکستری استفاده کرد زیرا این درمان رنگدانه های داخل مو را هدف قرار می دهد. درمان موهای روشن سخت است، اما ما توصیه می کنیم برای بحث در این مورد یک مشاوره داشته باشید.

س: به چند جلسه درمانی با سوپرانو تیتانیوم نیاز دارم؟

پاسخ: بسته به نوع پوست و موی بیمار، نتایج معمولاً پس از 6 تا 8 جلسه درمانی قابل مشاهده است. لیزر تیتانیوم

س: به طور متوسط ​​چند جلسه درمانی لازم است و بیماران چه مدت باید بین جلسات صبر کنند؟

پاسخ: ما 4 تا 6 جلسه درمانی با لیزر پلاتینیوم سوپرانو را با فاصله 4 تا 6 هفته توصیه می کنیم، هرچند بسته به نیاز فرد متفاوت است. هر بیمار قبل از هر گونه درمانی در آنتیکلاک مدیسپا مشاوره می شود. در این مرحله، یک برنامه درمانی سفارشی که جزئیات خاصی را در اختیار بیمار قرار می دهد.

س: چگونه پوست را قبل از لیزر تیتانیوم سوپرانو آماده کنیم؟

پاسخ: ناحیه ای که قرار است لیزر تیتانیوم سوپرانو درمان شود باید قبل از درمان، 12 تا 24 ساعت قبل تراشیده شود. پوست باید از کرم ها، عطرها و محصولات برنزه کننده کاذب پاک شود. حداقل دو هفته قبل از درمان از برنزه شدن یا قرار گرفتن طولانی مدت در معرض اشعه ماوراء بنفش در ناحیه تحت درمان خودداری کنید. اگر به تازگی نواحی را اپیلاسیون کرده اید، باید حدود پنج هفته قبل از شروع درمان صبر کنید.

س: آیا بیماران قبل از درمان نیاز به آزمایش پچ دارند؟

پاسخ: بله، تست پچ را می توان حداقل 24 ساعت قبل از درمان انجام داد.

س: روش لیزر تیتانیوم سوپرانو چگونه کار می کند؟

پاسخ: با لیزر تیتانیوم سوپرانو، روش حذف موهای زائد کاملاً ساده است. می توانید روی تخت درمان دراز بکشید و خود را راحت کنید. برای ایمنی، از شما خواسته می شود که از عینک محافظ استفاده کنید، که پزشک در طول عمل نیز از آن استفاده می کند. یک لایه نازک از ژل (مشابه آنچه در سونوگرافی استفاده می شود) روی ناحیه اعمال می شود و حرکت را صاف می کند. درمانگر لیزر هندپیس لیزر را 6 تا 12 بار، کاملاً مانند یک قلم مو، بر روی ناحیه مورد نظر اجرا می کند. این انفجارهای کوچک انرژی را ده بار در ثانیه ارائه می کند و به تدریج فولیکول های مو را گرم می کند.

نکته:

بسته به ناحیه ای از بدن که تحت درمان قرار می گیرد، پوست ممکن است کمی قرمز شود. اکثر بیماران در طول درمان با لیزر تیتانیوم سوپرانو احساس گرما و راحتی مانند دریافت ماساژ سنگ داغ را تجربه می کنند.

2021, 2022, laser titanium, new, new laser, titanium, titanium 2021, بروزترین, تازه ترین, تحولی نو, تیتانیوم, جدیدترین, دستگاه لیزر, دستگاه لیزر تیتانیوم 2021, دستگاه های جدید, عکس دستگاه لیزر تیتانیوم, فناوری, فناوری تازه, قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم, لیزر تیتانیوم, مقایسه تیتانیوم با پلاتینیوم, نوین, هندپیس سه بعدی,سوپرانو آیس تیتانیوم

شکل 3: دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم

س: چگونه موها را در بین درمان های لیزر تیتانیوم سوپرانو از بین ببریم؟

پاسخ: موهایی که در بین درمان‌های لیزر تیتانیوم سوپرانو نیاز به برداشتن دارند باید تراشیده شوند زیرا این روش ترجیحی برای از بین بردن موها قبل و بعد از درمان است. شما نباید موها را اپیلاسیون، کندن یا موچین کنید، زیرا موها را در سطح ریشه از بین می برند و درمان را بی اثر می کنند.

س: بعد از هر درمان چه انتظاری می رود؟

پاسخ: همانطور که مو در چرخه رشد می کند، لیزر تیتانیوم سوپرانو موها را در مرحله فعال (آناژن) به طور همزمان در سه عمق مختلف در فولیکول مو از بین می برد. پس از جلسه لیزر تیتانیوم سوپرانو ، موها ممکن است همیشه بلافاصله ریزش نکنند. در عرض 2 تا 4 هفته، موها شروع به ریزش می کنند. از آنجایی که موهای شما با سرعت ها و مراحل مختلف رشد می کنند، یک دوره شش هفته ای (چهار هفته برای صورت) بین دو جلسه در نظر گرفته می شود تا امکان رشد فعال موها فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید