پلاسما زیبایی 2 در 1 | فروش فوری 09137106334 یانی طب لیزر

پلاسما زیبایی پلاسما 2 در 1 یانی طب لیزر

پلاسما

فهرست مطالب

پلاسما چیست؟ | یانی طب لیزر

نکته:

ترشح چیست؟

دیگر کاربرد

نقش ازن | ytlt.ir

مزایای پلاسما ازن

اثر اصلی پلاسما ازن

نقش پلاسما ازن

پلاسما ازن – نفوذ کارآمد

افزایش خاصیت ارتجاعی و ضد پیری پوست

آکنه ، بواسیر

ضدالتهاب ضدباکتریایی

 

شکل ها

شکل 1: پلاسما زیبایی 2 در 1

شکل 2: plasma 2 & 1

 

 

 

پلاسما چیست؟ | یانی طب لیزر

پلاسما/ گازهای هوایی انرژی مصرف می کنند. یونیزاسیون ایجاد شده توسط الکترونهای آزاد به حالت گازی تغییر می کند. در این زمان ، انرژی مورد استفاده شامل انواع مختلفی مانند گرما ، جریان متناوب ، جریان مستقیم و RF است. در مورد پلاسما ، از جریان مستقیم به عنوان منبع انرژی استفاده می شود.

نکته:

دنباله تخلیه جرقه ای که توسط جریان مستقیم ایجاد می شود ، گرمای تولید شده توسط تخلیه جرقه باعث گرم شدن پوست می شود. مکانیسم تخلیه جریان مستقیم در مقایسه با ترشحات ناشی از ترشح جریان متناوب ، تأثیر زیادی بر روی قسمت کوچکی از پوست دارد. این بسیار ارزشمند است و ترشح DC به بافت اطراف آسیب نمی رساند.

پلاسما زیبایی پلاسما 2 در 1 یانی طب لیزر

شکل 1: پلاسما زیبایی 2 در 1

ترشح چیست؟

ترشح عبارت است از ایجاد یک اتصال رسانای الکتریکی بین نوک دستگاه و پوست بیمار که نوک آن در فاصله 4 میلی متری از پوست قرار دارد. منطقه تصفیه شده قابل مشاهده است ، جایی که هوای حاوی الکترونهای آزاد در نقطه تخلیه مقدار زیادی انرژی را جذب می کند و باعث نفوذ هوا می شود که به عنوان عایق عمل نمی کند و جریان مستقیم (شوک الکتریکی) را شروع می کند. هوا یونیزه شده و تبدیل به پلاسما می شود.

دیگر کاربرد

از plasma برای تحریک بازسازی سلولی استفاده می کند که می تواند به ضد پیری ، افزایش جذب پوست ، پاکسازی آنتی باکتریال ، سفید کننده و روشن کننده موثر ، بهبود خطوط ریز ، افزایش خاصیت ارتجاعی پوست ، افزایش خطوط چهره و از بین بردن جای زخم کمک کند.

نقش ازن | ytlt.ir

ازن بر غشای سلولی باکتری ها تأثیر می گذارد ، باعث آسیب به اجزای غشاء می شود ، لیپوپروتئین ها و لیپوپلی ساکاریدهای موجود در غشا را از بین می برد ، لیز و مرگ سلول ها را تغییر می دهد ، در نتیجه قارچ ها و شته های باکتریایی را در مدت زمان بسیار کوتاهی از بین می برد و التهاب را مهار می کند. اثر آکنه آشکار است ، ازن پس از عقیم سازی به اکسیژن تبدیل می شود، هیچ باقیمانده یا آلودگی ثانویه وجود ندارد ، که توسط هیچ سیستم شیمیایی غیرقابل دستیابی است.

مزایای plasma ازن

 • ازن متر plasma را می توان در همه قسمت ها استفاده کرد.
 • پلاسما بعد از عمل هیچ گونه زخمی روی اپیدرم ندارد.
 • بازسازی plasma پس از عمل ازن پلاسما.
 • کلاژن جدید تولید شده بر روی درم بعد از عمل ازن پلاسما.
 • قابلیت ارتجاعی پوست پس از عمل ازن plasma به دلیل تولید کلاژن جدید بهبود می یابد.
 • بدون درد ، زخم ، خونریزی ، زخم ، عمل غیر تهاجمی ، عمل راحت تر ، ایمن تر و مثرتر.

اثر اصلی plasma ازن

 • بهبود میزان جذب مواد فعال محصولات مراقبت از پوست و بهبود تاثیر لوازم آرایشی کاربردی.
 • ضد باکتری و ضد التهاب ، به طور موثر باکتری های عمیق آکنه در پوست ، علائم آکنه ، بواسیر ، آکنه و سایر عوارض را از بین می برد و از عود آن جلوگیری می کند.
 • تسریع متابولیسم پوست ، ترویج بازسازی کلاژن و کاهش پیری پوست.
 • رفع خارش پوست ناشی از حساسیت و خشکی.
 • ملانین را مهار می کند ، رنگ پوست را روشن می کند ، بافت لطیف پوست را کاهش می دهد و منافذ را کوچک می کند.

نقش plasma ازن

plasma ازن – نفوذ کارآمد

پلاسما فوق ریز فوراً سلول های اپیدرم پوست را فعال می کند ، آب دوستی پوست را افزایش می دهد و به مولکول های دیگر کمک می کند تا به جذب کامل مواد فعال محلول مغذی ، بهبود پوست و درخشندگی بیشتر پوست کمک کنند. پلاسما زیبایی 2 در 1

افزایش خاصیت ارتجاعی و ضد پیری پوست

سلول ها دارای پتانسیل غشایی هستند ، غشای داخلی دارای بار منفی و غشای خارجی دارای بار مثبت است. با افزایش سن ، توزیع بار در طول فیلم یکنواخت نیست ، در نتیجه ولتاژ فیلم تغییر می کند.
پتانسیل غشا تحت تأثیر یون های پتاسیم و یون های سدیم قرار می گیرد. یونهای پتاسیم به راحتی عبور می کنند و برای یونهای سدیم تغییر پتانسیل غشا از طریق پلاسمای ازن دشوار است ، به طوری که همه نوع یونها به راحتی از غشا عبور کرده و پتانسیل را متعادل می کنند و در نتیجه غشا را سفت می کنند.

پلاسما زیبایی پلاسما 2 در 1 یانی طب لیزر

شکل 2: plasma 2 & 1

آکنه ، بواسیر

اثر لایه بردار پوست تولید شده توسط پلاسمای ازن تأثیر قابل توجهی بر سلول های مرده گلیال دارد و 75 درصد از باکتری های ایجاد کننده آکنه و آکنه ولگاریس را به ویژه برای آکنه های التهابی از بین می برد. اثر مهار ترشح سبوم و جلوگیری از عود آکنه را دارد.

ضدالتهاب ضدباکتریایی

اتمهای اکسیژن فعال ، مولکولهای اکسیژن و تابش تولید شده توسط plasma موجود در plasma ازن ، غشای سلول باکتریایی ، DNA و پروتئین را از بین می برد ، در نتیجه یک اثر ضد باکتریایی بازی می کند. پلاسما

دیدگاهتان را بنویسید